Twins Check

18. dubna 2007 v 18:59 | Petush |  TH
Twins Check
"Bill je nervák"
"Tom moc přemýšlí"
To a ještě mnohem víc přiznají dvojčata v interview.
Tom o Billovi
Je tvůj bratr pověrčivý?
Tom: Ne. S jednou vyjímkou: Když všichni čtyři nesedíme půl hodiny před konzertem v jedné místnosti, nosí to smůlu. V tomhle bodě jsme všichni absolutně pověrčivý, to si fakt hodně hlídáme. Navzájem si přinášíme štěstí.
Co ještě Bill bezpodmínečně udělá?
Tom: Bill si chce ještě určitě skočit s padákem nebo bungee. To je to, co chce fakt udělat. To by pro mě nebylo, člověk tím riskuje život. Ale v šedesáti to snad přece jenom zkusím.
O co se s tebou nedělí?
Tom: Kartáček a takovéhle věci si přirozeně nepůjčujeme. Taky nikdy nepijeme ze stejné sklenice, to se mi zdá nechutný.
Půjčujete si oblečení?
Tom: Až do šesti let jsme měli úplně stejný oblečení, takže se mohlo stávat, že jsme si vyměnili lacláče(J) Ale teď už ne, nikdy.
Který kus oblečení má nejradši?
Tom: Oblíbený kus oblečení Bill nemá, ale jestli jo, tak je to určitě nějaká z jeho kožených bund. Bill každý den zaloví v kufru a vytáhne něco co si potom obleče. On každej den vypadá jinak.
Kvůli čemu se hádáte?
Tom: Každej den jsou věci, o kterých diskutujeme a hádáme se. Mnohdy jsou to rozhodnutí ohledně kapely, které musíme udělat a máme na ně rozdílný názor.. Ale většinou jsou to banality, co se stávají dennodenně. Například když jeden druhýmu zalije kafe a to je potom hořký.
Co ti na něm vadí?
Tom: Bill pořád zpívá, jedno kdy a kde. To mě štve! Vždycky má v hlavě nějakou melodii,, které se ne a ne zbavit. Jedno jestli jsou to naše písničky nebo něco co slyšel v rádiu a vlastně se mu to samotnému nelíbí. Nejspíš je to prostě tím, že je zpěvák, ale někdy mi to fakt leze krkem!
A co vadí jemu na tobě?
Tom:Moje hlášky, ale to štvě všechny v kapele, protože mi v tomhle nestačej. To je jako v matematice, když ostatní nestačí. Někdy si říkám: "…" Raz, dva, každý den to chce nějakou dobrou hlášku, aby pro ně kluci získali cit. Ale to stačí, abych je zase nepřetěžoval. Musim jim taky nechat čas, aby přišli s vlastními. Tak prostě probíhá výuka…
Jaké lidi respektuje?
Tom: Nemá opravdový idol, ale už odmala obdivuje Nenu. Green Day se mu taky hodně líbí a momentálně má nejradši kapelu Keane. Tyhle lidi respektuje i po hudební stránce.
Jaký otázky už nemůže slyšet?
Tom: Jak vzniklo jméno vaší vaší kapely? To už nikdo z nás nemůže slyšet, protože už se nás na to ptali snad stokrát.
Jak vypadá jeho hotelový pokoj po třech hodinách?
Tom: Ne tak špinavě jako Georgův, u něho leží špinavý prádlo a smradlevý ponožky na podlaze. U Billa leží všude okolo oblečení, je sice nepořádný, ale ne nečistotný.
Bill o Tomovi:
Je tvůj bratr pověrčivý?
B: Tom není pověrčivý. Na co ale věří, je osud.
Co chce určitě ještě určitě udělat?
B: Určitě ještě skočí bungee jumping, to chceme teda vyzkoušet společně
O co se s tebou nedělí?
B: O svý kalhoty!
Vyměňujete si oblečení?
B: Tom přece nosí ty široký věci, který bych já na sebe nevzal.
Jaký je jeho oblíbený kus oblečení?
B: Jeho čepice. Tom miluje svoje čepice, má jich 20 000.
Kvůli čemu se hádáte?
B: Hádáme se často kvůli maličkostem, ale hádka vždycky rychle přejde a druhý den je všechno zase v pohodě.
Co tě na něm štve?
B: No, upřímně řečeno, oba velmi rádi diskutujeme, ale Tom řeší všechno vždycky do posledního detailu. A já si pak říkám - bože, teď teprve přišel na to, co jsem myslel. Rád přemýšlí hodně dlouho.
Co štve jeho na tobě?
B: Jeho štve, že se prostě rozhodnu okamžitě. Tom je ten typ, co víc přemýšlí. Nesnáší, když se vždycky pro něco spontánně rozhodnu.
Z kterých lidí má respekt?
B: Z dobrých muzikantù, zvláštì kytaristù. A z dobrých rappérù, protože je žere.
Které otázky už nemůže slyšet?
B: "Proč se jmenujete Tokio Hotel?"
Jak vypadá po třech hodinách jeho hotelový pokoj?
B: Velmi uklizeně, teda v rámci nepořádku. Tom si všechno spořádaně odloží a nikdo se mu v tom nesmí hrabat. Má vždycky všechno na svém místě. Tom byl taky dřív ve škole perfekcionista, vždycky měl pravítko po ruce. Ve svém pokoji má taky pořádek, na tom si velice zakládá. Já jsem chaotik, ale musím říct, že taky nejsem tak úplně bordelář. Naši mámu to těší. Nikdy jsme nebyli takový, že bysme po sobě nechávali nepořádek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama